BazarZdarma.EU - inzerce zdarma, topování za sdílení

Bazarzdarma.eu – více než splněný sen

Známe to téměř všichni. Doma v pracovně, na půdě, ve sklepě či na dvoře u babičky se válí, povaluje, překáží a raději tisíckrát obchází věci, které sice už sto let nikdo nepoužil, ale kterých není nikdo schopen se zbavit. Ten starý rozvrzaný gauč po babičce přece nejde vyhodit, uchovává v sobě totiž vzpomínku na skvostně prožité prázdniny a dědy a babičky. Ta lampa, která už nemá ani stínítko, je sice k ničemu, ale bylo to Vaše první svítidlo, které jste si po svatbě s manželem pořídili do společného hnízdečka. A co to staré zaprášené kolo plné pavučin? Na to vůbec nesahat – před 37lety se na něm učil jezdit Lojzík, Váš prvorozený, to přece nemůže jít z domu. Poznáváte se? Jistěže málokdo z nás se rád a rychle zbavuje věcí, které pro něj mají určitou citovou a vzpomínkovou hodnotu, na druhou stranu, nepleťme si pojmy. Ano, existují lidé, kteří si na památku nechávají 63 let starý talíř ze svatební výbavy, ale zároveň jsou i tací, co schraňují a opatrují naprosto všechno, jen proto, že „se to může třeba ještě někdy hodit“. Jisté je, že 99% věcí se opravdu hodit nebude. A právě pro takovéto sběratele, ale nejen pro ně, máme výborný tip. V dnešní době, kdy je k sehnání naprostá většina věcí, je spíše zbytečný přežitek schraňovat něco, o čem víte, že už to neupotřebujete. Ale co kdyby to upotřebil někdo jiný? Co kdyby Vám za to byl ochoten ještě zaplatit? Co kdybyste si za utržené peníze, v případě dobrých prodejů, mohli odjet třeba na vysněnou dovolenou? Ta možnost tu je. A to díky inzertnímu serveru Bazarzdarma.eu. Bazarzdarma.eu je server, kde můžete nakupovat, prodávat a tím vlastně i vydělávat. Je to velice jednoduché. Princip případného obchodování spočívá v dodržení několika málo zásad: nutná registrace. být dobrý kupující. být ještě lepší prodejce.

Jak se registrovat na BazarZdarma.EU?

Při prvním vstupu na inzertní server je nutné se zaregistrovat. Na hlavní stránce najdete vpravo nahoře zeleně podbarvenou ikonu s názvem registrace, kde se po kliknutí jednoduše zaregistrujete. Celý proces nezabere více než dvě minuty, postačí Vaše přihlašovací jméno s heslem, dále křestní jméno a příjmení, telefonní číslo, adresa a emailová adresa, na kterou Vám budou zaslány základní informace a údaje. Po splnění tohoto kroku jste již zaregistrováni a při další návštěvě se můžete pouze přihlásit přihlašovacím jménem a heslem.

Jak nakupovat na BazarZdarma.EU?

V případě, že něco sháníte, nutně něco potřebujete nebo chcete jen omrknout produkty, stačí po přihlášení zadat požadovanou ikonu, do které spadá Váš hledaný výraz, a již se rozhlížíte. Jakákoli hledaná věc, dar či služba je okomentována slovy prodávajícího (stav, stáří, cena) a je již jen na Vás, zda si produkt koupíte. Důležitou roli jistě hraje i adresa, pro ojeté kolo pro syna nemusíte nutně jet 168 km, stačí se porozhlédnout v místě bydliště či okolí. Pokud se Vám daná věc zalíbí a vy se rozhodnete pro koupi, doporučujeme ověřit si pravdivost informací od kupujícího, ať už po telefonu či emailem. Zjistíte tak, zda vybraný produkt nekoupil již někdo před Vámi, zároveň můžete s prodávajícím poreferovat o ceně nebo se domluvit přímo na okolnostech týkajících se prodeje (čas, datum, cena a místo dodání).

Jak prodávat na BazarZdarma.EU?

Našlo se u Vás doma mnoho věcí, o kterých víte, že je Vy ani nikdo z Vašich blízkých nebude potřebovat? Nemají pro Vás ani pro Vaši rodinu žádnou cenu, spíše naopak? Tak je prodejte. Lépe řečeno, zkuste prodat. Není nikde psáno, že všechny „skvosty“ se budou líbit a zájemci je budou kupovat, ale proč nezkusit zpeněžit alespoň něco, kdoví, třeba se zájemci jen pohrnou. Nejde navíc jen o finanční stránku věci, prodané věci udělají radost tomu, kdo produkt koupí a to je přece k nezaplacení.

Několik dobrých rad, než začnete s prodejem:

Dejte věci do pořádku - pokud jste si již dali tu práci a všechny věci z půdy či sklepa přinesli, dejte je co nejvíce do pořádku. I když je to 18 let starý nábytek, když se opráší, omyje a případně přelakuje, hned získá lepší glanc a přiláká oko více zájemců. Foťte, foťte, foťte - daný produkt vyfoťte, pokud možno kvalitním fotoaparátem s dobrým rozlišením, je dobré vytvořit více snímků z několika pohledů, nikdo nekupuje rád zajíce v pytli. Přidejte pár informací - sepište o produktu několik důležitých informací, stáří, kvalitu, Vámi určenou cenu (ta může být pohyblivá) a případné vady. Není dobré tajit či mlžit jakékoli informace o produktu, i kdyby nebyly zrovna lichotivé, pravda v tomto případě vyhrává. Vložte produkt spolu s jeho fotografií a popisem na inzertní server – nejdříve vyberte kategorii, do které spadá Váš produkt (auto-moto, šperky, oblečení, hračky, sport, aj.), poté určete cenu, zkontrolujte správnost své adresy a kontaktů. Poté stačí najít obrázek ve vyhledávači, nahrát ho a po souhlasu se zpracováním osobních údajů inzerát odeslat Být na příjmu a v dosahu signálu.

Zkuste bazarzdarma.eu a sny se Vám mohou splnit.